Reni Jusis jako eko-mama

Reni Jusis to polska wokalistka, która stara się upowszechniać wiedzę na temat eko-rodzicielstwa i być wzorem dla innych rodziców. Wraz z mężem posiada dwoje dzieci, które wychowywane są w sposób możliwie jak najbardziej naturalny.

Początek wszystkiego miał miejsce podczas pierwszej ciąży i od tej pory wokalistka rozwija i szerzy swoją koncepcję na życie w zgodzie z naturą. Na tzw. eko-rodzicielstwo składa się wiele czynników i spraw na które zwraca się uwagę. Między innymi jest to poród naturalny, karmienie piersią, wybór zabawek, noszenie dziecka w chuście, itd.

Reni Jusis jest współautorką książki „Poradnik dla zielonych rodziców”, która została wydana w 2011 roku. Z polską wokalistką związana jest linia ekologicznych produktów „ekomama”. To ona jest jej pomysłodawczynią jak i redaktorką naczelną portalu ekomama.pl .
Eko-mama sama przyznaje, że taki sposób życia nie zawsze jest łatwy. Wymaga poświęcenia wiele  czasu i uwagi na co dzień, jednak naczelną ideą która dodaje siły jest przekonanie, że aktualne wysiłki przyniosą korzyści w przyszłości.

Jako osoba znana Reni Jusis jest w stanie dużo łatwiej trafić do szerszego grona odbiorców idei którą chciałaby przybliżyć. Jednym z kanałów przekazu stał się cykl Eko Mama w Dzień Dobry TVN. Na tej stronie internetowej można obejrzeć wszystkie odcinki prowadzonego przez Reni Jusis cyklu.

Może Ci się również spodoba